DEIMANTŲ, investicinio aukso pardavimas-SUPIRKIMAS

briliantų supirkimas-pardavimas.png

NATŪRALIUS SERTIFIKUOTI DEIMANTAI


PAGRINDINIAI FAKTORIAI LEMIANTYS DEIMANTO KAINĄ YRA DYDIS, SPALVA, ŠVARUMAS. DAR RENKANTIS DEIMANTĄ REIKIA ATKREIPTI DĖMESĮ Į BRIAUNAVIMĄ, POLIRAVIMĄ, SIMETRIJĄ-TAI ĮTAKOJA DEIMANTO KOKYBĘ BEI VERTĘ. PASKUTINIU LAIKU RINKOJE YRA DAUG MODIFIKUOTU, SINTETINIU, PAGERINTU DEIMANTŲ, TODĖL REKOMENDUOJAME DEIMANTUS PIRKTI TIK IŠ PATIKIMŲ, LICENZIJUOTŲ PARDAVĖJŲ.  MŪSŲ PARDUODAMI DEIMANTAI TURI TARPTAUTINIŲ LABORATORIJŲ GIA, HRD, IGI SERTIFIKATUS, BE TO ATKELIAVĘ Į LIETUVA YRA PAPILDOMAI SERTIFIKUOJAMI LIETUVOS PRABAVIMO RŪMUOSE.

MES GALIME PASIŪLYTI BEGALĘ SKIRTINGU DEIMANTŲ TIESIOGIAI IŠ DEIMANTŲ BIRŽOS. 

KONSULTACIJAI REIKALINGAS IŠANKSTINIS SUSITARIMAS. TEL. NR. +37068625086

NORĖDAMI PARDUOTI DEIMANTUS PRAŠOME VISĄ TURIMĄ INFORMACIJA APIE DEIMANTĄ ,DEIMANTO FOTO ATSIUSTI ELEKTRONINIU PAŠTU info@585.lt IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME.

PASLAUGA TEIKIAMA ADRESU GEDIMINO G. 2

LIETUVOS PRABAVIMO RŪMAI-BRANGAKMENIŲ LABORATORIJA


INVESTICINIS AUKSAS IR MONETOS

AUKSINĖS MONETOS AR INVESTICINIS AUKSAS-PATI SAUGIAUSIA INVESTICIJA. TAI LABAI GERA DOVANA KRIKŠTYNU, SANTUOKOS  AR GIMTADIENIO PROGA. KADANGI INVESTICINIS AUKSAS NEAPSIMOKESTINAMAS PVM, TEI KLIENTAS NEPATIRIA BEREIKALINGŲ IŠLAIDŲ.

PREKIAUJAME ŠVEICARIŠKAIS VALCAMBI INVESTICINIAIS LUITELIAIS NUO 1 IKI 20G. VISI VALCAMBI INVESTICINIAI LUITELIAI YRA SUPAKUOTI ORIGINALIOJE PAKUOTĖJE. DIDESNIUS REKTU UŽSAKYTI SUDERINUS KAINĄ. KAINA PRIKLAUSO NUO PASAULINĖS AUKSO KAINOS, TAD KEIČIASI KIEKVIENA DIENA. 1-20G LUITELIUS TURIME PREKYVIETĖJE, JOKIŲ LAUKIMŲ AR UŽSAKYMU. 

INVESTICINIU AUKSU PREKIAUJAME GEDIMONO G. 2

PARDUODAMUS LUITUS IR MONETAS RASITE ČIA

INVESTICINIO AUKSO IR AUKSINIŲ MONETŲ SUPIRKIMO KAINOS