Briliantų ir investicinio aukso supirkimas-pardavimas

briliantų supirkimas-pardavimas.png

PERKAME- PARDUODAME NATŪRALIUS BRILIANTUS. PREKIAUJAME SERTIFIKUOTAIS BRILIANTAIS. GALIME PASIŪLYTI  NAUJUS, TIESIAI IŠ BELGIJOS, NEDĖVĖTUS BRILIANTUS.


IEŠKANTIEMS PIGIAU PASIŪLYSIME SUPIRKTUS, DĖVĖTUS BRILIANTUS IŠ ANTRINĖS RINKOS. NORINT PARDUOTI BRILIANTĄ ATSIUSKITE BRILIANTO IR SERTIFIKATO NUOTRAUKĄ ELEKTRONINIU PAŠTU info@585.lt IR MES SU JUMIS SUSISIEKSIME. PAGRINDINIAI FAKTORIAI LEMIANTYS BRILIANTO KAINĄ YRA DYDIS, SPALVA, ŠVARUMAS IR ŠLIFAVIMAS. PASKUTINIU LAIKU RINKOJE YRA DAUG MODIFIKUOTU, SINTETINIU, PAGERINTU BRILIANTŲ, TODĖL REKOMENDUOJAME BRILIANTUS PIRKTI TIK IŠ PATIKIMŲ PARDAVĖJŲ.  KOKYBIŠKĄ BRILIANTŲ SERTIFIKAVIMĄ ATLIEKA TIK LIETUVOS PRABAVIMO RŪMAI. PRIEŠ PRIDUODANT EKSPERTIZEI JŪSŲ TURIMUS BRILIANTUS AR JUVELYRINIUS DIRBINIUS SU BRILIANTAI REIKTU GERAI IŠPLAUTI ULTRAGARSO VONELĖJE, TĄ PASLAUGĄ GALI ATLIKTI BET KURIS JUVELYRAS. 

DĖL ASMENINĖS KONSULTACIJOS REIKALINGAS IŠANKSTINIS SUSITARIMAS, TEL. NR. +37068625086

PASLAUGA TEIKIAMA ADRESU GEDIMINO G. 2

LIETUVOS PRABAVIMO RŪMAI


AUKSINĖS MONETOS AR INVESTICINIS AUKSAS-PATI SAUGIAUSIA INVESTICIJA. TAI LABAI GERA DOVANA KRIKŠTYNU, SANTUOKOS  AR GIMTADIENIO PROGA. KADANGI INVESTICINIS AUKSAS NEAPSIMOKESTINA PVM, TEI KLIENTAS NEPATIRIA BEREIKALINGŲ IŠLAIDŲ.

PREKIAUJAME ŠVEICARIŠKAIS VALCAMBI INVESTICINIAIS LUITELIAIS NUO 1 IKI 20G. VISI VALCAMBI INVESTICINIAI LUITELIAI YRA SUPAKUOTI ORIGINALIOJE PAKUOTĖJE. DIDESNIUS REKTU UŽSAKYTI SUDERINUS KAINĄ. KAINA PRIKLAUSO NUO PASAULINĖS AUKSO KAINOS, TAD KEIČIASI KIEKVIENA DIENA. 1-20G LUITELIUS TURIME PREKYVIETĖJE, JOKIŲ LAUKIMŲ AR UŽSAKYMU. 

INVESTICINIU AUKSU PREKIAUJAME GEDIMONO G. 2

PARDUODAMUS LUITUS IR MONETAS RASITE ČIA

INVESTICINIO AUKSO IR AUKSINIŲ MONETŲ SUPIRKIMO KAINOS