Vestuviniai ir sužadėtuvių žiedai. Juvelyrika moterims ir vyrams. Gamyba ir pardavimas

Vestuviniai žiedai

VESTUVINIŲ IR SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDŲ GAMYBA PAGAL INDIVIDUALIUS UŽSAKYMUS. GAMINAME NAUDOJANT 3D SPAUSDINTUVUS, PENKIŲ AŠIŲ FREZAVIMO STAKLES ARBA RANKINIU BŪDU.  PAS MUS GAMINTIEMS-PARDUOTIEMS VESTUVINIAMS IR SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAMS SUTEIKIAME DIDINIMO-MAŽINIMO GARANTIJA . GALIMA RINKTIS IŠ RAUDONO, BALTO, GELTONO 585 AUKSO. GAMYBAI NAUDOJAME  NAUJĄ AUKSO LYDINĮ, O KLIENTUI PAGEIDAUJANT GALIME VESTUVINIUS ŽIEDUS GAMINTI IŠ KLIENTO AUKSO. PUOŠIAME JAU PAGAMINTUS VESTUVINIUS ŽIEDUS BRILIANTAIS, DEDAME ĮVAIRIAS TEKSTŪRAS, GRAVIRUOJAME LAZERIU ANT ŽIEDŲ IŠORĖS ORNAMENTUS, PIRŠTŲ ANTSPAUDUS, INICIALUS. GRAVIRUOJAME ŽIEDŲ VIDUJE KOMPIUTERINE FREZA. GALIME PASIŪLYTI GERIAUSIA KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKĮ. PATIRTIS 20METŲ.

TAIP PAT PREKIAUJAME KLASIKINIAIS VESTUVINIAIS ŽIEDAIS. TURIME 3,4,5,6mm PLOČIO KALTINIUS, BESIŪLIUS, PILNAVIDURIUS SU KOMFORTO ZONA. VISI PAS MUS PARDUODAMI KLASIKINIAI VESTUVINIAI ŽIEDAI YRA PAGAMINTI LIETUVOJE, JŪS GALITE RINKTIS IŠ RAUSVO, GELSVO, BALTO IR BALTO RODŽIUOTO AUKSO. PARDUODAMIEMS VESTUVINIAMS ŽIEDAMS TAIKOME 50% NUOLAIDĄ. VESTUVINIUS ŽIEDUS GALIMA PIRKTI INTERNETU www.vestuviniai-ziedai.lt 

JUVELYRIKOS SALONE MONODIJA RASITE DIDELĮ PASIRINKIMĄ JAU PAGAMINTU SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDŲ SU CIRKONIAIS ARBA BRILIANTAIS. VISI ŽIEDAI SU BRILIANTAIS YRA SERTIFIKUOTI LIETUVOS PRABAVIMO RŪMUOSE.

LAUKIAME JŪSŲ JUVELYRIKOS SALONE MONODIJA ADRESU GEDIMINO G. 2, KAUNE, DARBO DIENOMIS NUO 16-18val.

 

VESTUVINIAI ŽIEDAI- GALERIJA

SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI-GALERIJA

ŽIEDŲ DYDŽIŲ LENTELĖ