Prekyba juvelyrika iš aukso ir sidabro

62366500_680185889093350_2906966004896628736_n.jpg

MONODIJA JUVELYRIKOS PARDUOTUVIŲ TINKLĄ SUDARO TRYS JUVELYRIKOS PARDUOTUVĖS IR VIENAS JUVELYRIKOS SALONAS. MES GALIME JUMS PASIŪLYTI PLATŲ PASIRINKIMĄ JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ IŠ AUKSO IR SIDABRO. MŪSŲ PARDUOTUVĖSE RASITE FIRMOS GAURA PERLŲ VĖRINIŲ, APYRANKIŲ AR AUSKARŲ SU NATŪRALIAIS PERLAIS. PREKIAUJAME RUSŲ JUVELYRIKOS GAMINTOJO SOKOLOV GAMINIAIS (GEDIMINO G.2). TAIP PAT PREKIAUJAME SIDABRINIAIS ŠAUKŠTELIAIS, ĮVAIRIAIS SIDABRINIAIS SUVENYRAIS. 


PARDUODAMŲ GAMINIŲ NUOTRAUKAS RASITE FACEBOOK PASKYROJE AUKSAS-PIGIAU.LT MONODIJA ARBA www.auksaspigiau.lt PUSLAPYJE. PATIKUSIUS DIRBINIUS GALITE ĮSIGYTI INTERNETU IR JUOS ATSIŲSIME PAŠTU ARBA APŽIŪRĖTI GYVAI PARDAVIMO VIETOSE, KURI NURODYTA GAMINIO APRAŠYME. GALIME PAKEISTI JŪSŲ TURIMĄ AUKSO AR SIDABRO LAUŽĄ Į NAUJĄ JUVELYRIKĄ.


JUVELYRIKOS SALONE MONODIJA ADRESU GEDIMINO G. 2 PREKIAUJAME KLASIKINIAIS, BESIŪLIAIS, KALTINIAIS VESTUVINIAIS ŽIEDAIS, TURIME PLATŲ PASIRINKIMĄ SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDŲ SU CIRKONIAIS AR BRILIANTAIS. PREKIAUJAME INVESTICINIU AUKSU, AUKSINĖMIS MONETOMIS, PALAIDAIS, SERTIFIKUOTAIS BRILIANTAIS.


VINTAŽINĖS JUVELYRIKOS PARDUOTUVĖJE  RASITE MAŽAI NAUDOTUS, ĮDOMIUS, KOKYBIŠKUS IR SVARBIAUSIA PIGIUS JUVELYRINIUS DIRBINIUS. TAIP PAT GALIME PRIIMTI JŪSŲ DIRBINĮ KOMISO PAGRINDAIS PARDAVIMUI. ADRESAS MAIRONIO G. 15, KAUNAS.


 

JUVELYRIKA PREKIAUJAME VISAIS ADRESAIS 

PARDUODAMŲ DIRBINIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA FACEBOOKE

ŽIEDŲ DYDŽIŲ LENTELĖ