Prekyba juvelyrika iš aukso ir sidabro

IMG_20211114_162045.jpg

MONODIJA JUVELYRIKOS PARDUOTUVIŲ TINKLĄ SUDARO TRYS JUVELYRIKOS PARDUOTUVĖS IR VIENAS JUVELYRIKOS SALONAS. MES GALIME JUMS PASIŪLYTI PLATŲ PASIRINKIMĄ JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ IŠ AUKSO IR SIDABRO. ŠIUO METU GALIME PASIŪLYTI APIE 5000 SKIRTINGŲ PAPUOŠALŲ. MŪSŲ PARDUOTUVĖSE RASITE FIRMOS GAURA PERLŲ VĖRINIŲ, APYRANKIŲ AR AUSKARŲ SU NATŪRALIAIS PERLAIS. PREKIAUJAME RUSŲ JUVELYRIKOS GAMINTOJO SOKOLOV GAMINIAIS (GEDIMINO G.2). TAIP PAT PREKIAUJAME SIDABRINIAIS ŠAUKŠTELIAIS, ĮVAIRIAIS SIDABRINIAIS SUVENYRAIS. 

 

VISUS PARDUODAMUS JUVELYRINIUS DIRBINIUS GALITE RASTI INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE  WWW.AUKSASPIGIAU.LT. VISUS DIRBINIUS GALIMA APŽIŪRĖTI IR ĮSIGYTI PARDAVIMO VIETOSE, KURI NURODYTA GAMINIO APRAŠYME. GALIME PAKEISTI JŪSŲ TURIMĄ AUKSO AR SIDABRO LAUŽĄ Į NAUJĄ JUVELYRINĮ DIRBINĮ.

 

JUVELYRIKOS SALONE MONODIJA ADRESU GEDIMINO G. 2 PREKIAUJAME KLASIKINIAIS 3,4,5,6mm PLOČIO, BESIŪLIAIS, KALTINIAIS, SU KOMFORTO ZONA VESTUVINAIS ŽIEDAIS. VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KAINA YRA PERSKAIČIUOJAMA KIEKVIENA DIENA ATSIŽVELGIANT Į PASAULINĘ AUKSO KAINĄ. VISUS PARDUODAMUS ŽIEDUS RASITE ČIA.

 

TAIP PAT TURIME PLATŲ PASIRINKIMĄ SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDŲ SU CIRKONIAIS AR BRILIANTAIS.

 


VINTAŽINĖS JUVELYRIKOS PARDUOTUVĖJE  RASITE MAŽAI NAUDOTUS, ĮDOMIUS, KOKYBIŠKUS IR SVARBIAUSIA PIGIUS JUVELYRINIUS DIRBINIUS. TAIP PAT GALIME PRIIMTI JŪSŲ DIRBINĮ KOMISO PAGRINDAIS PARDAVIMUI. ADRESAS MAIRONIO G. 15, KAUNAS.


 

JUVELYRIKA PREKIAUJAME VISAIS ADRESAIS 

PARDUODAMŲ DIRBINIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA FACEBOOKE

ŽIEDŲ DYDŽIŲ LENTELĖ