Prekyba juvelyrika iš aukso ir sidabro

juvelyrikos parduotuve.png

MONODIJA JUVELYRIKOS PARDUOTUVIŲ TINKLĄ SUDARO TRYS JUVELYRIKOS PARDUOTUVĖS IR VIENAS JUVELYRIKOS SALONAS. MES GALIME JUMS PASIŪLYTI PLATŲ PASIRINKIMĄ JUVELYRINIŲ DIRBINIŲ IŠ AUKSO IR SIDABRO. ŠIUO METU GALIME PASIŪLYTI APIE 5000 SKIRTINGŲ PAPUOŠALŲ. MŪSŲ PARDUOTUVĖSE RASITE FIRMOS GAURA PERLŲ VĖRINIŲ, APYRANKIŲ AR AUSKARŲ SU NATŪRALIAIS PERLAIS. PREKIAUJAME RUSŲ JUVELYRIKOS GAMINTOJO SOKOLOV GAMINIAIS (GEDIMINO G.2). TAIP PAT PREKIAUJAME SIDABRINIAIS ŠAUKŠTELIAIS, ĮVAIRIAIS SIDABRINIAIS SUVENYRAIS. 


VISUS PARDUODAMUS JUVELYRINIUS DIRBINIUS GALITE RASTI INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE  WWW.AUKSASPIGIAU.LT. VISUS DIRBINIUS GALIMA APŽIŪRĖTI IR ĮSIGYTI PARDAVIMO VIETOSE, KURI NURODYTA GAMINIO APRAŠYME. GALIME PAKEISTI JŪSŲ TURIMĄ AUKSO AR SIDABRO LAUŽĄ Į NAUJĄ JUVELYRINĮ DIRBINĮ.


PREKIAUJAME KASIKINIAIS 3,4,5,6mm PLOČIO, BESIŪLIAIS, KALTINIAIS, SU KOMFORTO ZONA VESTUVINAIS ŽIEDAIS. VESTUVINIŲ ŽIEDŲ KAINA YRA PERSKAIČIUOJAMA KIEKVIENA DIENA ATSIŽVELGIANT Į PASAULINĘ AUKSO KAINĄ. VISUS PARDUODAMUS ŽIEDUS RASITE ČIA.  ŽIEDUS GALIMA APŽIŪRĖTI IR NUSIPIRKTI JUVELYRIKOS SALONE MONODIJA ADRESU GEDIMINO G. 2, KAUNE.


SUŽADĖTUVIŲ ŽIEDAI SU DEIMANTAIS, BRILIANTAIS IR KITAIS BRANGAKMENIAIS.


VINTAŽINĖS JUVELYRIKOS PARDUOTUVĖJE  RASITE MAŽAI NAUDOTUS, ĮDOMIUS, KOKYBIŠKUS IR SVARBIAUSIA PIGIUS JUVELYRINIUS DIRBINIUS. TAIP PAT GALIME PRIIMTI JŪSŲ DIRBINĮ KOMISO PAGRINDAIS PARDAVIMUI. ADRESAS MAIRONIO G. 15, KAUNAS.


JUVELYRIKA PREKIAUJAME VISAIS ADRESAIS 

PARDUODAMŲ DIRBINIŲ NUOTRAUKŲ GALERIJA FACEBOOKE

ŽIEDŲ DYDŽIŲ LENTELĖ